Eduard si Bianca | Campioni Internationali ai magiei | 1 iunie – Oraselul Copiilor
Adaugă magie, stil și eleganță evenimentului tău doar cu Eduard și Bianca. Cei doi vă oferă un spectacol inteligent, vizual și personalizat pentru evenimentul dumneavoastră.
eduard,bianca,magie,magician,magicieni,magicianul,cuplu,iluzionist,iluzionisti,romanii au talent,magic,
1528
post-template-default,single,single-post,postid-1528,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

1 iunie – Oraselul Copiilor

1 iunie – Oraselul Copiilor

In data de 1 iunie va asteptam in Oraselul Copiilor cu un spectacol incendiar de magie si iluzionism. Pe parcursul zilei veti putea lua parte la foarte multe activitati, iar de la ora 21:20 vom incheia ziua copilului intr-un mod magic:).

Iata intreg programul:

Ora 9:00 – „Paprikajancsi” spectacol de teatru
Ora 10:30 – „Vrăjitorul din Oz” spectacol de teatru cu Trupa Iosif Vulcan
Orele 12:00 – 15:00 – program artistic şi de divertisment în limba maghiară
Orele 15:00 – 16:00 – înscrieri la concursuri
orele 16 – 21 – ateliere de creaţie: confecţionat brăţări din mărgele, confecţionat felicitări prin tehnicile quilling şi iris folding, confecţionat ghirlandă, figurină cu magnet, origami
ora 16:00 – concurs de desene pe asfalt cu tema „Cea mai frumoasă zi din viaţa mea”
ora 16:10 – moment artistic Palatul Copiilor (ansamblul popular)
ora 16:30 – concurs de tras sfoara
orele 17:00 – 20:00 – jocuri şi concursuri cercetăşeşti
ora 17:00 – spectacol cu trupa „Floare de lotus”
orele 17:00 – 21:00 ateliere de confecţionat zmee şi morişti
ora 17:20 – concurs de umflat baloane, concursuri de îndemânare pentru copii cu vârste între 3-5 ani
ora 17:30 – dansuri populare cu Ansamblul Bihorul – copii
ora 18:00 – concurs de cunoştinţe generale
ora 18:10 – spectacol de dansuri sportive cu clubul Stephany
ora18:30 – concurs de sărituri în saci
ora 18:40 – moment artistic în limba maghiară
ora 19:00 – concurs de cunoştinţe generale pe echipe ora
19:20 – show dance cu Academia Ars Nova şi concurs de dans: dansează Zumba ora
19:40 – concurs „Recunoaşte melodia”
ora 20:00 – spectacol cu trupa Meda Music
ora 20:20 – concurs de karaoke
ora 20:40 – spectacol cu trupa Vivere
ora 21:00 – concurs de dans pe perechi sau echipe
ora 21:20 – Spectacol de magie cu Eduard şi Bianca, semifinalişti la concursul naţional “Românii au talent”

 

VA ASTEPTAM!

poster-ziua-copilului-2

No Comments

Post A Comment